VEZETŐ FELÜGYELŐ - IT felügyelet

A Magyar Nemzeti Bank Prudenciális modellezési és IT felügyeleti igazgatóság, Informatikai felügyeleti főosztály, Informatikai vizsgálati osztálya pályázatot hirdet VEZETŐ FELÜGYELŐ munkakör betöltésére határozatlan időtartamra.

Főbb feladatok

  • Az MNB prudenciális felügyelési tevékenysége során részt vesz az informatikai vizsgálatok megtervezésében és végrehajtásában.
  • Szakértői értékelést nyújt az MNB hatáskörébe tartozó engedélyezési tevékenységek informatikai vonatkozású feladataiban.
  • Támogatja az MNB hatáskörébe tartozó szervezetek informatikai vizsgálati módszereinek kidolgozását és továbbfejlesztését.
  • Nyomon követi az információ-technológia, a biztonsági és ellenőrzési módszertanok, valamint legjobb gyakorlatok nemzetközi fejlődését.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Pénzügyi vagy informatikai területen szerzett ellenőrzési gyakorlat.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Jó analitikus készség, strukturált gondolkodás.
  • Fejlett kommunikációs készség magyar és angol nyelven.
  • Információbiztonsági szabályozások és megoldások ismerete.
  • CISA/ISO 27001LA/egyéb nemzetközi informatikai auditori szakmai minősítés.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi intézménynél szerzett informatikai ellenőrzési tapasztalat, folyamatismeret.
  • Adatelemzésben szerzett tapasztalat, adatelemző eszközök ismerete.
  • Gazdasági, számviteli, bank-informatikai végzettség.

Amit ajánlunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Változatos munkavégzés.

  • • Pályázati anyag: fényképes, szakmai önéletrajz, motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)
  • • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019.02.15. napjáig az MNB honlapján elérhető Karrier (www.mnb.hu/karrier) oldalon történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, A HATÁLYOS ADATVÉDELMI SZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK!

Állás adatai

Állás azonosító: 716
Pozíció pontos megnevezés: VEZETŐ FELÜGYELŐ - IT felügyelet
Jelentkezési határidő: 2019.02.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: VEZETŐ FELÜGYELŐ - IT felügyelet