" Az MNB elsődleges célja az árstabilitás elérése és fenntartása. Az MNB elsődleges céljának veszélyeztetése nélkül támogatja a pénzügyi közvetítőrendszer stabilitásának fenntartását, ellenállóképességének növelését, a gazdasági növekedéshez való fenntartható hozzájárulásának biztosítását és a rendelkezésére álló eszközökkel a Kormány gazdaságpolitikáját. "

statisztikai információs rendszer szakértő (AMO)

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot ír ki a Statisztikai igazgatóság, Adatgazdálkodási főosztályon statisztikai információs rendszer szakértő munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • A központi törzsadattár működésének menedzselése beleértve a napi karbantartási feladatok elvégzését
  • A központi törzsadattár informatikai alkalmazásaihoz tartozó fejlesztési igények felmérése, a társterületekkel és a szállítóval történő egyeztetése, fejlesztési dokumentációk összeállítása
  • Informatikai fejlesztések tesztelése, a tesztelési eseményeknek a tesztelést támogató informatikai rendszerben történő adminisztrációja
  • Üzleti területek támogatása a fejlesztési projektekben, együttműködés külső fejlesztők szakértőivel; kapcsolódó szakmai anyagok véleményezése
  • Szakmai kapcsolattartás társintézményekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú közgazdasági vagy informatikai szakirányú végzettség;
  • Önállóság, proaktivitás, határozottság, precizitás;
  • Jó analitikus készség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Megoldáskeresésre vonatkozó attitűd;
  • 3 hónapnál nem régebbi, bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • MS SQL adatbáziskezelési ismeretek;
  • Törzsadattár működtetésével összefüggő tapasztalat
  • Informatikai fejlesztések üzleti oldalának ismerete;
  • Projektmanagement ismeretek.

Amit ajánlunk

  • versenyképes bérezés;
  • egyedi kompenzációs struktúra;
  • rugalmas munkaidő és home office lehetőség;
  • szakmai és személyes fejlődés támogatása személyre szabott fejlesztési terv segítségével (folyamatos hazai és nemzetközi képzések);
  • családbarát munkahely;
  • önállóság;
  • kapcsolatépítési lehetőségek.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Pályázati anyag: motivációs levél és magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.).
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2024. május 12. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 1436
Pozíció pontos megnevezés: statisztikai információs rendszer szakértő (AMO)
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Jelentkezési határidő: 2024.05.12.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: statisztikai információs rendszer szakértő (AMO)