(SENIOR) BANKMŰVELETI REFERENS

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Bankműveletek igazgatóság, Nemzetközi fizetések osztályán (SENIOR) BANKMŰVELETI REFERENS munkakör betöltésére

Főbb feladatok

  • Deviza-ügyfélszámla vezetéssel kapcsolatos analitikus számlavezetési feladatok ellátása.
  • Deviza-fizetési forgalom (papíron és elektronikusan érkező fizetési megbízások) lebonyolítása, ellenőrzése, jutalékok, díjak, kamatok elszámolása, kapcsolódó levelezés.
  • Nosztró számlák egyeztetése és nyitott tételek nyilvántartása, feladása a társterületeknek.
  • Főkönyvi egyeztetések, leltározás.
  • Aláírásellenőrzés és specimenkezelés.
  • A munkájához és a munkaköréhez kapcsolódó külső és belső szabályzatok alkalmazása, betartása.
  • Külső és belső megkeresések, reklamációk hatékony, szakszerű kezelése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • 4 éves releváns, azonos munkaterületen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (szóban és írásban).
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság.
  • Nemzetközi fizetési szabványok (SWIFT,SEPA), szokások ismerete.
  • Gyors, pontos, előírásoknak megfelelő adatkezelés, ügyintézés.

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő szakmai tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Konstruktív, barátságos munkahelyi légkör.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Nyelvi képzési lehetőség.

  • Fényképes szakmai önéletrajz. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.).
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2020.07.15. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 927
Pozíció pontos megnevezés: (SENIOR) BANKMŰVELETI REFERENS
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: - Nemzetközi fizetések osztálya
Jelentkezési határidő: 2020.07.15.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: (SENIOR) BANKMŰVELETI REFERENS