RENDSZERMÉRNÖK (ORACLE)

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet az Informatikai igazgatóság, Informatikai infrastruktúra főosztályán RENDSZERMÉRNÖK (ORACLE) munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Felelősségi körébe utalt részterület működtetése, folyamatos fejlesztése, eljárásrendek karbantartása és adminisztratív teendők ellátása.
  • Az informatikai infrastruktúra folyamatos működésének és magas szintű rendelkezésre állásának érdekében proaktív rendszerfelügyelet ellátása.
  • A felügyelete alá tartozó informatikai rendszerekkel kapcsolatban megfogalmazott módosítási igények alapján részvétel a szükséges változtatások tervezésében és végrehajtásában.
  • A felügyelete alá tartozó rendszerek közötti működési kapcsolatok folyamatos figyelése és koordinálása, az interfészekben előforduló problémák feltárása, dokumentálása, és intézkedés a rendszerek közötti integritás helyreállítása érdekében.
  • Szakmai véleményt adása a munkaterületéhez kapcsolódó anyagokhoz, igény esetén részvétel azok kidolgozásában az üzemeltetés szempontjainak érvényre juttatása érdekében, közreműködés az informatikai projektekben, a követelményspecifikációk kidolgozásában.
  • Oracle adatbázisok üzemeltetése.
  • Oracle szoftverek telepítése, konfigurálása.
  • Adatbázis monitorozás és teljesítményelemzés.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 1 éves informatikai rendszermérnöki területen szerzett tapasztalat;
  • az irodai környezetben szokásos informatikai eszközök átfogó ismerete (Microsoft Office, Windows operációs rendszerek);
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagy terhelhetőség;
  • rendszerezett, jól dokumentált munkavégzés;
  • Oracle adatbázis adminisztrátori gyakorlat (minimum 1 év);
  • Oracle management eszközök ismerete, gyakorlatban történő használata;
  • Oracle szoftverek telepítésében, konfigurálásában szerzett gyakorlat;
  • Linux (Redhat) üzemeltetési ismertek és gyakorlat.
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki, informatikai) végzettség;
  • angol nyelvismeret;
  • általános LAN hálózati ismeretek;
  • általános SAN hálózati ismeretek;
  • általános virtualizációs technológiák ismerete;
  • SAP BusinessObject/Business Intelligence ismerete;
  • Oracle adatbiztonság, mentési technikák és megoldások ismerete;
  • Oracle Cloud Control ismerete és használata;
  • ASM ismeretek, kezelésében való jártasság.

Amit ajánlunk

  • Banki szektorban versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

  • Pályázati anyag: fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019.02.25. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 725
Pozíció pontos megnevezés: RENDSZERMÉRNÖK (ORACLE)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: - Informatikai infrastruktúra főosztály
Jelentkezési határidő: 2019.02.25.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: RENDSZERMÉRNÖK (ORACLE)