OSZTÁLYVEZETŐ

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Felügyeleti koordinációs igazgatóság, Pénzügyi innovációs felügyeleti labor szervezeti egységben OSZTÁLYVEZETŐ munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Új, innovatív elsősorban pénzügyi szektor folyamataihoz, termékeihez kapcsolódó technológiák feltérképezése,
  • Az osztály operatív szakmai irányítása és felügyelete,
  • A terület feladatainak végrehajtásához szükséges módszerek meghatározása,
  • A management által meghatározott szakmai célok elérésének biztosítása,
  • A tevékenységi körnek megfelelő adatgyűjtések, nyilvántartások vezetése,
  • A szakterületet érintő jogszabály és ajánlatkészítési munkákban való részvétel,
  • A szakterületet érintő nemzetközi munkacsoportokban való részvétel és a jegybanki képviselet biztosítása,
  • A hazai és nemzetközi pénzügyi technológiai vállalkozásokkal való aktív kapcsolattartás,
  • Pénzügyi innovációk nyomon követése, valamint az új termékek és technológiák piaci bevezetésének felügyeleti oldalról történő támogatása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi-, közgazdasági végzettség,
  • Vezetői, interperszonális kompetenciák,
  • Döntésképesség,
  • Stratégiai szemléletmód,
  • Jó prezentációkészítési valamint előadói készség,
  • Nyitottság az innovatív megoldásokra,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Komplex, kritikai látásmód, objektív véleményalkotási készség,
  • Erős problémaelemzési és szintetizálási készség,
  • Proaktivitás,
  • Jó szervezőkészség,
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban.
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi intézménynél szerzett vezetői gyakorlat.

  • Kiemelkedő szakmai tapasztalatszerzési lehetőség: rálátás a banki, biztosítói szektor működésére, pénzügyi innovációk megismerése,
  • Start-up világgal aktív kapcsolat, fintech konferenciákon való részvétel,
  • Agilis munkamódszer, felkészült, támogató és innovációra nyitott csapatban, barátságos munkahelyi légkör,
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás.

  • Pályázati anyag: fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2020.03.14. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 895
Pozíció pontos megnevezés: OSZTÁLYVEZETŐ
Jelentkezési határidő: 2020.03.14.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: OSZTÁLYVEZETŐ