MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ / VEZETŐ MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ (BIZTOSÍTÁSFELÜGYELET)

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Módszertani igazgatóság, Felügyeleti módszertani főosztályán, MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ VAGY VEZETŐ MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ MUNKAKÖR betöltésére, BIZTOSÍTÁSFELÜGYELETI SZAKÉRTŐI feladat ellátására. Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatásra is van lehetőség.

Főbb feladatok

  • Biztosítói, pénztári prudenciális kockázatokkal kapcsolatos felügyeleti módszertani fejlesztésekben részvétel;
  • különböző kockázatokra fókuszáló helyszíni vizsgálatokban való részvétel;
  • részvétel az EIOPA szakértői munkájában;
  • felsővezetői felkészítők, eseti elemzések és hatásvizsgálatok elkészítésében történő részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség;
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • alapos biztosítási, kockázatkezelési és számviteli ismeretek;
  • Solvency II és hazai szabályozási háttér ismerete;
  • erős, gyakorlatban használható angol nyelvtudás;
  • MS Excel mély ismerete.
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • CFA, FRM vagy hasonló nemzetközileg elismert képesítés.

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő szakmai tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Konstruktív, barátságos munkahelyi légkör.
  • Versenyképes juttatási csomag.

  • Pályázati anyag: fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2019. február 25. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 735
Pozíció pontos megnevezés: MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ / VEZETŐ MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ (BIZTOSÍTÁSFELÜGYELET)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: - Felügyeleti módszertani főosztály
Jelentkezési határidő: 2019.02.25.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ / VEZETŐ MÓDSZERTANI SZAKÉRTŐ (BIZTOSÍTÁSFELÜGYELET)