Felügyeleti tanácsadó

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Pénzügyi szervezetek felügyeletéért és fogyasztóvédelemért felelős alelnök irányítása alá tartozó Speciális kompetencia igazgatóság, Informatikai felügyeleti főosztály területen Felügyeleti tanácsadó munkakör betöltésére.

Főbb feladatok

  • Az MNB prudenciális felügyelési tevékenysége során részt vesz az informatikai vizsgálatok megtervezésében és végrehajtásában.
  • Szakértői értékelést nyújt az MNB hatáskörébe tartozó engedélyezési tevékenységek informatikai vonatkozású feladataiban.
  • Támogatja az MNB hatáskörébe tartozó szervezetek informatikai vizsgálati módszereinek kidolgozását és továbbfejlesztését.
  • Nyomon követi az információ-technológia, a biztonsági és ellenőrzési módszertanok, valamint legjobb gyakorlatok nemzetközi fejlődését.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • legalább 8 éves szakmai tapasztalat;
  • pénzügyi vagy informatikai területen szerzett ellenőrzési gyakorlat;
  • jó analitikus készség, strukturált gondolkodás;
  • fejlett kommunikációs készség magyar és angol nyelven;
  • információbiztonsági szabályozások és megoldások ismerete;
  • CISA minősítés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • pénzügyi intézménynél szerzett informatikai ellenőrzési tapasztalat, folyamat-ismeret;
  • adatelemzésben szerzett tapasztalat, adatelemző eszközök ismerete;
  • gazdasági, számviteli, bank-informatikai végzettség.

Amit ajánlunk

  • versenyképes kompenzációs csomag;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos munkavégzés.

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél és végzettséget igazoló dokumentumok (pl. diploma, nyelvvizsga) másolata.
  • A Pályázati anyagát az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével vagy a job@mnb.hu-ra küldje el 2018. március 31-ig! E-mailben történő jelentkezés esetén a tárgyban kérjük feltüntetni: "Felügyeleti tanácsadó"!
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT AZ INFORMÁCIÓS ÖNRENDELKEZÉSI JOGRÓL ÉS AZ INFORMÁCIÓSZABADSÁGRÓL SZÓLÓ 2011. ÉVI CXII. TÖRVÉNYBEN FOGLALTAKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK!

Állás adatai

Állás azonosító: 561
Pozíció pontos megnevezés: Felügyeleti tanácsadó
Jelentkezési határidő: 2018.03.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Felügyeleti tanácsadó