FELÜGYELETI KOORDINÁCIÓS SZAKÉRTŐ

A Magyar Nemzeti Bank Felügyeleti koordinációs központja pályázatot hirdet FELÜGYELETI KOORDINÁCIÓS SZAKÉRTŐ munkakör betöltésére

Főbb feladatok

  • A felügyeleti szervezeti egységek munkafolyamatainak támogatása, ideértve a felügyelési folyamatok eszközeinek és követelményrendszerének fejlesztését;
  • új üzleti és fejlesztési igények felmérése, elemzése és rendszerezése;
  • rendszerszintű követelmények meghatározása, dokumentálása;
  • specifikációk, rendszertervek véleményezése;
  • tesztesetek megalkotása, elvárt teszteredmények definiálása;
  • teszteredmények értékelése, hibák menedzsmentje;
  • fejlesztést nem igénylő új igények megvalósítása;
  • a felügyeleti tevékenységre vonatkozó felsővezetői információigényt kielégítő ad hoc riportok készítése;
  • helyes rendszerhasználat monitoringja;
  • törzsadatok, karbantartó felületek, értesítések gondozása;
  • migrációs adatok összeállítása, migráció nyomon követése;
  • felhasználói oktatások tartása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • legalább 3 éves munkatapasztalat;
  • irodai számítógépes alkalmazások (Word, Excel és PowerPoint) haladó szintű ismerete;
  • szoros határidők melletti önálló és precíz munkavégzés;
  • jó analitikus készség, rendszerszemléletű gondolkodás;
  • kiváló együttműködési készség.
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány bemutatása.
  • A betölteni kívánt munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Informatikus vagy közgazdász felsőfokú képzettség;
  • pénz- és tőkepiaci, biztosítási- és pénztári piacon szerzett szakmai tapasztalat;
  • magasfokú problémamegoldó képesség, rugalmasság.

Amit ajánlunk

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • pozitív, barátságos légkör;
  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • versenyképes jövedelem.

  • Pályázati anyag: fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél. (Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázati anyagnak NEM része a végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolata, büntetlen előéletet bizonyító okirat. Kérjük ezeket NE küldje el részünkre.)
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2024.05.31. napjáig az MNB internet oldalán (https://toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 1458
Pozíció pontos megnevezés: FELÜGYELETI KOORDINÁCIÓS SZAKÉRTŐ
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: FELÜGYELETI KOORDINÁCIÓS SZAKÉRTŐ