BUSINESS OBJECTS (BO) ALKALMAZÁSGAZDA

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet Informatikai igazgatóság területén BUSINESS OBJECTS (BO) ALKALMAZÁSGAZDA feladat ellátására határozatlan időtartamra.

Főbb feladatok

  • Az alkalmazásgazdai feladatokat ellátó munkavállaló (rendszergazda) kapcsolatot tart az MNB szakterületeivel, felméri, befogadja és feldolgozza a megfogalmazott informatikai igényeket, fejlesztési javaslatokat tesz belső ügyfelei számára;
  • a döntés-előkészítés részeként felelős a megvalósíthatósági tervek elkészítéséért, a különböző megoldási lehetőségek bemutatásával;
  • közreműködik az üzleti esettanulmányok és ajánlati kiírások elkészítésében, elbírálási szempontok kialakításában;
  • a megvalósítási döntést követően kialakítja a részletes rendszer- és folyamatterveket;
  • kapcsolatot tart a fejlesztőkkel az implementáció nyomon követése érdekében;
  • folyamatosan kapcsolatot tart az alkalmazás felhasználói felelőseivel, felhasználóival;
  • az alkalmazásokkal és az adattárházzal kapcsolatban megfogalmazott módosítási igények alapján közreműködik a szükséges változtatások tervezésében és végrehajtásában;
  • részt vesz az alkalmazásokat érintő beszerzési- és gazdálkodási folyamatokban, illetve informatikai projektekben, követelményspecifikációk kidolgozásában;
  • a felhasználói profilok, csoportok megtervezése, kialakítása, részvétel azok karbantartásában, nyilvántartásában, a felhasználói jogosultsági igények kezelésében;
  • az alkalmazás-verzió támogatási ciklusokat folyamatosan figyelemmel kíséri, a verzióváltásokat kezdeményezi, valamint rész vesz azok tesztkörnyezetbe való telepítésében;
  • megszervezi a tesztelést, részt vesz annak végrehajtásában az illetékes felhasználók bevonásával;
  • felelős az üzemeltetésre kész alkalmazói rendszerek átvételéért és további üzemeltetéseiért, kiemelten a BO és az adattárház vonatkozásában;
  • biztosítja a kapcsolódó alkalmazások közti együttműködést, feltárja és megoldja az interfészekben előforduló problémákat.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 2 év SAP BO (Dataintegrátor, Adattárház) rendszerek terén szerzett tapasztalat;
  • szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség;
  • számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek;
  • középszintű angol nyelvtudás, C típusú;
  • jó szervezési, és problémamegoldó képesség;
  • jó kommunikációs készség;
  • rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség;
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció;
  • együttműködési képesség, ügyfél-orientációs szemlélet.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Banki, statisztikai, bankfelügyeleti területen szerzett tapasztalat;
  • nagyvállalati tapasztalat;
  • közbeszerzési eljárással járó projektekben való részvételi tapasztalat;
  • informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat;
  • agilis fejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete illetve ezekben szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos munkavégzés, kihívó feladatok;
  • versenyképes juttatási csomag, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

Ami a pályázathoz szükséges

  • Fényképes, szakmai önéletrajz, motivációs levél.
  • Pályázati anyagát benyújthatja legkésőbb 2018. március 02. napjáig az MNB internet oldalán (www.mnb.hu/karrier) történő regisztrációs folyamat segítségével; a Személyügyekért felelős ügyvezető igazgató részére történő benyújtással; illetve a job@mnb.hu e-mail címre való küldéssel. E-mail küldése esetén a tárgyban kérjük feltüntetni: „BO alkalmazásgazda”.
  • PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, VALAMINT AZ INFORMÁCIÓS ÖNRENDELKEZÉSI JOGRÓL ÉS AZ INFORMÁCIÓSZABADSÁGRÓL SZÓLÓ 2011. ÉVI CXII. TÖRVÉNYBEN FOGLALTAKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

Állás adatai

Állás azonosító: 600
Pozíció pontos megnevezés: BUSINESS OBJECTS (BO) ALKALMAZÁSGAZDA
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Informatikai igazgatóság
Jelentkezési határidő: 2018.03.02.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: BUSINESS OBJECTS (BO) ALKALMAZÁSGAZDA